Bahçelya olarak rattan şıklığını kaliteli ahşap işçiliği ile buluşturarak modern yaşam alanlarınıza keyif katmayı hedefliyoruz. Dış mekan alanları için ürettiğimiz dayanıklı ve konforlu ürünleri doğadan aldığımız ilham ile birleştiriyoruz.

 

Doğanın içerisinden kopmuş ahşap ile rattan örgüyü birlikte kullanarak doğallığı yaşanabilir mobilyalara dönüştürüyoruz. Her biri özel olarak tasarlanan modellerimiz ile yaşam alanlarına katacağımız görüntünün doğa ile uyumlu çizgilerde olması için özenle çalışıyoruz.

 

Doğal olandan kopmadan hareket ediyor, kalite ve estetiğin doğanın eşsiz güzelliği ile birlikte düşünülmesi gerektiğine inanıyoruz.

 

Üretimini gerçekleştirdiğimiz her bir model yoğun emek gerektiren zorlu bir sürecin sonucunda el işçiliği ile ortaya çıkıyor. Farklı renk ve desenlere sahip rattan ip modellerimiz tecrübeli ustaların elinde günler süren üretim sürecinin sonucunda eşsiz tasarımlara dönüşüyor.

 

Bahçelya olarak üzerinde yaşadığımız toprakların kendine has olan özelliklerini fazlasıyla seviyoruz. Ülkemizin özünde sahip olduğu her şeyin dünya ile yarışabilir standartlarda olduğuna inanıyoruz.

 

Bu sebeple ürettiğimiz ürünlerin yerelden gelmesi ve yerel kalkınmayı desteklemesine özen gösteriyoruz. Ülkemizde üretilenin dünyada üretilen kadar kaliteli olabileceğine inanıyor ve ürünlerimizde kullandığımız malzemeleri yerel tedarikçilerden karşılayarak ulusal kalkınmaya katkıda bulunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR